Logo OSM.org

Konfigurátor upozornění

Hlavní strana
Zatím pouze pro Chrome na desktopu i Androidu! Zaklikejte soubory, na jejichž aktualizaci chcete být upozorněni, klikněte na odebírat. To provede registraci daného zařízení pro odběr novinek na straně prohlížeče. Po úspěšné registraci se aktivuje tlačítko Odeslat. Kliknutím na tlačítko Odeslat dojde k uložení do zdejší databáze a ukončení nastavení.

Pro změnu odebíraných souborů opakujte všechny kroky znovu. Pro zrušení odběru novinek zablokujte v prohlížeči notifikace pro tuto stránku, nebo resetujte všechna nastavení pro tuto stránku.

czech_republic.map czech_republic_ee.map czech_republic_gccz.map slovakia_gccz.map slovakia_ee.map austria_gccz.map bayern_gccz.map sachsen_gccz.map poland_gccz.map poland_gccz.map.zip croatia_gccz.map paws_themes/paws.zip hungary_gccz.map norway_gccz.map georgia_gccz.map malta_gccz.map isole_gccz.map nord_est_gccz.map nord_ovest_gccz.map centro_gccz.map sud_gccz.map spain_gccz.map portugal_gccz.map slovenia_gccz.map corse_gccz.map switzerland_gccz.map baden_wuerttemberg_gccz.map norway_islands_gccz.map ukraine_gccz.map tag-mapping.xml